#24

GALANTNÍ PÁR NA LAVIČCE - VOLKSTEDT, RUDOLSTADT

#24

Porcelain
1 limit
7 zobrazení
Aktuální cena
1 300 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Pro limitování se přihlašte

Německo, Volkstedt, Rudolstadt 1890 - 1908. Bílý, ručně barevně malovaný a zlacený porcelán. Výška 10,5 cm, rozměr podstavce 10,7 cm x 6 cm. Velmi propracovaná porcelánová soška zpodobňující dostaveníčko dívky a mladíka na lavičce. Na stylizovaném podstavci. Značeno zespodu: značka výrobce.