Německo, Volkstedt, Rudolstadt 1890 - 1908. Bílý, ručně barevně malovaný a zlacený porcelán. Výška 10,5 cm, rozměr podstavce 10,7 cm x 6 cm. Velmi propracovaná porcelánová soška zpodobňující dostaveníčko dívky a mladíka na lavičce. Na stylizovaném podstavci. Značeno zespodu: značka výrobce.