#36

DESIGNOVANÁ VÁZA VE TVARU OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ - JINDŘIŠKA RADOVÁ

#36

Porcelain
19 zobrazení
Vyvolávací cena
800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Československo 1970 - 1990. Výška 18,5 cm, nejširší průměr 21 cm. Autor: Jindřiška Radová (1925-2021). Designová váza odstínů šedé barvy se stékanou glazurou se stylizovanou horní částí do podobenství okvětních lístků. Lepená nevelká část druhého okvětního lístku. Značeno zespodu: vlastnoruční podpis J. Radová.