Československo 1980 - 1990. Keramika přecházející do terakoty se stékanou glazurou. Autor: Jindřiška Radová (1925-2021). Maximální průměr 12,5 cm. Designová kulovitá zploštělá keramická vázička s terakotovým pevným podstavcem dekorovaná ve spodní části stékanou glazurou. Značeno zespodu: R.