Československo, 60. léta minulého století. Glazovaná keramika. Výška 26,5 cm. Autor: Jitka Forejtová (1923-1996) pro Keramo Kostelec. Designová keramická glazovaná váza organického tvaru. Značeno zespodu: Keramo Kostelec, vtlačená čísla a značka.