Čechy 1870 - 1890. Bílý, ručně barevně malovaný a zlacený porcelán. V orientálním japonizujícím stylu. Výška velké konvice 20,5 cm, výška konvice na mléko 16,5 cm, výška šálků 7 cm a průměr podšálků 14 cm. Nádherná a vysoce reprezentativní porcelánová souprava v orientálním stylu projevujícím se v japonské lehkosti a minimalismu stylizovaných ručně malovaných květin i ostatních dekorů. Jemné zlacení dodává punc elegantnosti. U konvice na mléko je velmi nepatrně viditelná lepená spodní část úchytu. Značeno zespodu: značka malíře a vtlačená výrobní čísla.