#63

SKLENICE S KATEDRÁLOU SV. ŠTĚPÁNA VE VÍDNI PODLE ORIGINÁLU Z KOTHGASSER

#63

Glass
1 limit
20 zobrazení
Aktuální cena
1 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Pro limitování se přihlašte

Rakousko, druhá polovina minulého století. Learové sklo (připravuje se tavením sklářského písku s potaší), ruční malba emailem a zlacení. Výška 11,5 cm. Věrná napodobenina produkce z kolekce světoznámé vídeňské sklárny Kothgasser z roku 1830. Sklenice zakřiveného tvaru s ručně malovaným motivem Katedrály sv. Štěpána ve Vídni obklopená zlatě malovanými rozetami a listy. Dole broušené svislé fazety s hvězdicovitou broušenou základnou žlutého podkladu.