#8

DVA MÍŠEŇSKÉ DEZERTNÍ RUČNĚ MALOVANÉ TALÍŘE

#8

Porcelain
10 zobrazení
Vyvolávací cena
900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Míšeň 1860 - 1924. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Průměr 18 cm. Set dvou míšeňských porcelánových dezertních talířků s jemným dekorem po ploše roztroušených svazečků lučního kvítí různých druhů. Vnější okraje obloukovitě tvarované a zlacené. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla a značka malíře.