#92

VYŠŠÍ DESIGNOVÁ VÁZA - PAVEL HLAVA

#92

Glass
4 limity
56 zobrazení
Aktuální cena
6 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Pro limitování se přihlašte

Československo, Nový Bor, 70. až 90. léta minulého století. Sklo typu Sommerso, ručně broušené. Autor návrhu: Pavel Hlava (1924-2003) z roku 1963 pro závod Exbor, Nový Bor. Publikováno v knize: Mark Hill - Sklo, Czech Glass Design from the 1950s-70s. , strana 151. Výška 31,5 cm. Designová váza na jeden květ hranolovitého tvaru se zaoblenými postranními stěnami a zkosenou podstavou. Typu Sommerso z bezbarvého a okrového skla s rubínovým jádrem. Zespodu zbytky značení.