technika | olej na kartonu |
rozměr | 50 x 70 (celkový rozměr 64 x 84 cm) |
provenience | Čechy |
1910-1929 | Čechy | olej na kartonu | 50 x 70 (celkový rozměr 64 x 84 cm) | signováno vpravo dole. Novější stylový zlacený dekorativní zdobný rám