#10

Karel Štroff (1881-1929) | Milenci na lavičce v palácové zahradě

#10

438 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

olej na kartonu
50 x 70 (celkový rozměr 64 x 84 cm)
provenience
Čechy

1910-1929 | Čechy | olej na kartonu | 50 x 70 (celkový rozměr 64 x 84 cm) | signováno vpravo dole. Novější stylový zlacený dekorativní zdobný rám