#100

Bing & Grøndahl, Copenhagen | Váza s plachetnicí na moři

#100

Porcelain and fine Ceramics
48 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílý a barevný porcelán
výška 20,5 cm
značeno zespodu: zeleně tři věže B & G, Kobenhaven, Danmark, čísla 8201/209, modrá písmena B & G, číslice 6, písmena M O
provenience
Dánsko

1948-1952 | bílý a barevný porcelán | výška 20,5 cm | váza kónického tvaru s ústředním motivem jachty s plachtami na moři | značeno zespodu: zeleně tři věže B & G, Kobenhaven, Danmark, čísla 8201/209, modrá písmena B & G, číslice 6, písmena M O | Bing & Grøndahl, Kodaň, Dánsko