technika | bílý a barevný porcelán |
rozměr | výška 20,5 cm |
signatura | značeno zespodu: zeleně tři věže B & G, Kobenhaven, Danmark, čísla 8201/209, modrá písmena B & G, číslice 6, písmena M O |
provenience | Dánsko |
1948-1952 | bílý a barevný porcelán | výška 20,5 cm | váza kónického tvaru s ústředním motivem jachty s plachtami na moři | značeno zespodu: zeleně tři věže B & G, Kobenhaven, Danmark, čísla 8201/209, modrá písmena B & G, číslice 6, písmena M O | Bing & Grøndahl, Kodaň, Dánsko