technika | barevné sklo |
rozměr | výška 5-8 cm, kuřátko šířka 2,5 cm |
provenience | Československo |
1940-1970 | barevné sklo, ručně modelované a tvarované | výška 5-8 cm, kuřátko šířka 2,5 cm | mírně poškozené (kominík - kytičky a část podstavce, čápi - křídla) | Železný Brod, Československo