#107

Jaroslav Brychta, Miloslav Klinger a další | Sada 10ti figurek ze železnobrodského skla

#107

Glass
1 limit
368 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
20. 10. 2021 19:00

barevné sklo
výška 5-8 cm, kuřátko šířka 2,5 cm
provenience
Československo

1940-1970 | barevné sklo, ručně modelované a tvarované | výška 5-8 cm, kuřátko šířka 2,5 cm | mírně poškozené (kominík - kytičky a část podstavce, čápi - křídla) | Železný Brod, Československo