#117

Zlaté náušnice s leukosafíry

Zlaté náušnice s leukosafíry
Zlaté náušnice s leukosafíry
Zlaté náušnice s leukosafíry
Zlaté náušnice s leukosafíry
Zlaté náušnice s leukosafíry
Zlaté náušnice s leukosafíry
#117

Zlaté náušnice s leukosafíry

Jewelery
249 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

zlato o ryzosti Au 585/1000, syntetické broušené leuksafíry
celková hmotnost 2,40 gr, výška 17 mm
provenience
Československo

kolem roku 1921 | zlato o ryzosti Au 585/1000, syntetické broušené leuksafíry (větší a menší) | celková hmotnost 2,40 gr, výška 17 mm | náušnice klasického kulatého tvaru, oblíbeného v období První republiky | značeno: československý punc z období 1921, zásobní značka punc včela ( z období od roku 1921 při přechodu na nové puncovní značky), nečitelná mistrovská značka | Československo