technika | zlato o ryzosti Au 585/1000, syntetické broušené leuksafíry |
rozměr | celková hmotnost 2,40 gr, výška 17 mm |
provenience | Československo |
kolem roku 1921 | zlato o ryzosti Au 585/1000, syntetické broušené leuksafíry (větší a menší) | celková hmotnost 2,40 gr, výška 17 mm | náušnice klasického kulatého tvaru, oblíbeného v období První republiky | značeno: československý punc z období 1921, zásobní značka punc včela ( z období od roku 1921 při přechodu na nové puncovní značky), nečitelná mistrovská značka | Československo