#120

Malé zlaté náušnice, čtyřlístky

#120

Jewelery
276 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

zlato o ryzosti Au 580/1000
celková hmotnost 1,55 gr, výška 1,5 cm
provenience
Rakousko-Uhersko

1890-1922 | Rakousko-Uhersko | zlato o ryzosti Au 580/1000 | celková hmotnost 1,55 gr, výška 1,5 cm | malé dívčí náušnice ve tvaru čtyřlístku, na čelní straně vsazené zelené skleněné kamínky | rakousko-uherský punc (hlava lišky), nezřetelná mistrovská značka a znaménko puncovního úřadu | Osvědčení PÚ