technika | zlato o ryzosti Au 580/1000 |
rozměr | celková hmotnost 1,55 gr, výška 1,5 cm |
provenience | Rakousko-Uhersko |
1890-1922 | Rakousko-Uhersko | zlato o ryzosti Au 580/1000 | celková hmotnost 1,55 gr, výška 1,5 cm | malé dívčí náušnice ve tvaru čtyřlístku, na čelní straně vsazené zelené skleněné kamínky | rakousko-uherský punc (hlava lišky), nezřetelná mistrovská značka a znaménko puncovního úřadu | Osvědčení PÚ