technika | zlato o ryzosti Au /1000 |
rozměr | celková hmotnost 1,95 gr, výška 2,5 cm |
provenience | Evropa |
1900-1920 | zlato o ryzosti Au 580 či 585 /1000 | celková hmotnost 1,95 gr, výška 2,5 cm | náušnice kulatého antického tvaru zdobené granulací a prořezávanou mřížkou, ve spodní části vsazené přírodní malé opály (jeden mírně poškozený) | značeno: vídeňským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží, platné období 1901-1922 |