#123

Zlaté náušnice s opály

Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
Zlaté náušnice s opály
#123

Zlaté náušnice s opály

Jewelery
1 limit
260 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
20. 10. 2021 19:00

zlato o ryzosti Au /1000
celková hmotnost 1,95 gr, výška 2,5 cm
provenience
Evropa

1900-1920 | zlato o ryzosti Au 580 či 585 /1000 | celková hmotnost 1,95 gr, výška 2,5 cm | náušnice kulatého antického tvaru zdobené granulací a prořezávanou mřížkou, ve spodní části vsazené přírodní malé opály (jeden mírně poškozený) | značeno: vídeňským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží, platné období 1901-1922 |