#125

Prsten z bílého zlata a brilianty, Riviéra

#125

Jewelery
240 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílé leštěné masivní zlato o ryzosti Au 750/1000, brilianty 0,40 ct
celková hmotnost 4,40 gr, velikost prstenu 56
provenience
Itálie

2. pol. minulého stol. | Itálie, Alessandria, Valenza | bílé leštěné masivní zlato o ryzosti Au 750/1000, brilianty 0,40 ct | celková hmotnost 4,40 gr, velikost prstenu 56 | prsten typu Riviéra, na čelní straně vsazených sedm diamantů moderního briliantového brusu o hmotnosti cca 0,40 ct, barva G, čistota VS-SI | značeno: italský punc (750 a hvězdička), mistrovská značka 2605AL, nový český punc (hlava kohouta č. 3)