technika | zlato o ryzosti Au 750/1000, modrý safír 2,80 ct, brilianty 1,10 ct |
rozměr | celková hmotnost 5, 70 gr, velikost prstenu 56-57 |
2. pol. Minulého stol. | Evropa | bílé leštěné zlato o ryzosti Au 750/1000, modrý safír 2,80 ct, brilianty 1,10 ct | celková hmotnost 5, 70 gr, velikost prstenu 56-57 | koruna prstenu s množstvím tenkých vzpěr (drátků) držících hlavu prstenu ve tvaru rozety, vsazených osmnáct diamantů moderního briliantového brusu o hmotnosti 1,10 ct, barva G, čistota VS, uprostřed vsazený oválný přírodní broušený safír o hmotnosti cca 2,80 ct o rozměru 8,5 x 6,5 mm | značeno: ryzostí 750 a novým českým puncem hlava kohouta a č. 3)