#127

Prsten z bílého zlata s modrým safírem a brilianty

#127

Jewelery
423 zobrazení
Vyvolávací cena: 43 000 Kč
20. 10. 2021 19:00

zlato o ryzosti Au 750/1000, modrý safír 2,80 ct, brilianty 1,10 ct
celková hmotnost 5, 70 gr, velikost prstenu 56-57

2. pol. Minulého stol. | Evropa | bílé leštěné zlato o ryzosti Au 750/1000, modrý safír 2,80 ct, brilianty 1,10 ct | celková hmotnost 5, 70 gr, velikost prstenu 56-57 | koruna prstenu s množstvím tenkých vzpěr (drátků) držících hlavu prstenu ve tvaru rozety, vsazených osmnáct diamantů moderního briliantového brusu o hmotnosti 1,10 ct, barva G, čistota VS, uprostřed vsazený oválný přírodní broušený safír o hmotnosti cca 2,80 ct o rozměru 8,5 x 6,5 mm | značeno: ryzostí 750 a novým českým puncem hlava kohouta a č. 3)