technika | lipové dřevo / řezba |
rozměr | výška 19,5 cm |
provenience | Evropa |
2. pol. Minulého stol. | lipové dřevo, řezba bez polychromie | výška 19,5 cm | jemná řezba se smyslem pro detail | poškozený prstík Madony | Evropa
rozměr | výška 19,5 cm |
provenience | Evropa |