#129

Madona s dítětem a vlnitými vlasy

#129

Sochy a plastiky
1 limit
279 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
20. 10. 2021 19:00

lipové dřevo / řezba
výška 19,5 cm
provenience
Evropa

2. pol. Minulého stol. | lipové dřevo, řezba bez polychromie | výška 19,5 cm | jemná řezba se smyslem pro detail | poškozený prstík Madony | Evropa