#131

Josef (Józa) Novák | Pražské Jezulátko

#131

Sochy a plastiky
1 limit
323 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
20. 10. 2021 19:00

patinovaná sádra / dřevo
data autora
1883-1958

patinovaná sádra, dřevo | tradiční ustálené zobrazení Pražského Jezulátka v hnědé barevnosti se zlatými odlesky v patině | dřevěný čtvercový podstavec | signováno na straně soklu J.J.Novák | mírně nepatrné poškození pláště Jezulátka