technika | patinovaná sádra / dřevo |
data autora | 1883-1958 |
patinovaná sádra, dřevo | tradiční ustálené zobrazení Pražského Jezulátka v hnědé barevnosti se zlatými odlesky v patině | dřevěný čtvercový podstavec | signováno na straně soklu J.J.Novák | mírně nepatrné poškození pláště Jezulátka