technika | keramika / patina |
rozměr | výška 25 cm |
provenience | Střední Evropa |
keramika patinovaná do barvy bronzu | portrétní hlava slavného hudebního skladatele na vysokém soklu | neznačeno a nesignováno | výška 25 cm
rozměr | výška 25 cm |