#132

Portrétní busta - Ludwig van Beethoven

#132

Sochy a plastiky
217 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

keramika / patina
výška 25 cm
provenience
Střední Evropa

keramika patinovaná do barvy bronzu | portrétní hlava slavného hudebního skladatele na vysokém soklu | neznačeno a nesignováno | výška 25 cm