technika | terakota |
rozměr | výška 24 cm |
provenience | Československo |
data autora | 1897-1983 |
1935 | terakota (pálená hlína) | soška nahé sedící dívky | signovaná na plintě (soklu) B. Benda s datací 1935 | výška 24 cm
technika | terakota |
rozměr | výška 24 cm |
data autora | 1897-1983 |