#133

Břetislav Benda (1897-1983) | Dívčí akt v koupeli

#133

Sochy a plastiky
249 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

terakota
výška 24 cm
provenience
Československo
data autora
1897-1983

1935 | terakota (pálená hlína) | soška nahé sedící dívky | signovaná na plintě (soklu) B. Benda s datací 1935 | výška 24 cm