technika | keramika se smetanově bílou, šedivou a černou glazurou |
rozměr | výška 22 cm, šířka 36 cm |
provenience | Československo |
od roku 1945 | keramika se smetanově bílou, šedivou a černou glazurou | socha plížícího se lva s otevřenou tlamou | značeno zepředu na plintě: v horní části vtlačený znak s českým lvem a nápisem, černý lev, v dolní části v oválu vtlačený nápis - ODBOJ 1939-1945, zespodu vtlačená čísla 8230 A 14 | Royal Dux, Duchcov ? | výška 22 cm, šířka 36 cm