#136

Černý lev | Československý odboj (1939–1945)

#136

Sochy a plastiky
327 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

keramika se smetanově bílou, šedivou a černou glazurou
výška 22 cm, šířka 36 cm
provenience
Československo

od roku 1945 | keramika se smetanově bílou, šedivou a černou glazurou | socha plížícího se lva s otevřenou tlamou | značeno zepředu na plintě: v horní části vtlačený znak s českým lvem a nápisem, černý lev, v dolní části v oválu vtlačený nápis - ODBOJ 1939-1945, zespodu vtlačená čísla 8230 A 14 | Royal Dux, Duchcov ? | výška 22 cm, šířka 36 cm