#137

Velká socha rysa

Velká socha rysa
Velká socha rysa
Velká socha rysa
Velká socha rysa
Velká socha rysa
Velká socha rysa
#137

Velká socha rysa

Sochy a plastiky
222 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

keramika se světlehnědou, tmavěhnědou a červenou lesklou glazurou
výška 19,5 cm, šířka 46 cm
provenience
Československo

1930-1960 | keramika se světlehnědou, tmavěhnědou a černou lesklou glazurou | socha ležící šelmy - rysa se vztyčenými slechy | výška 19,5 cm, šířka 46 cm |neznačeno | Royal Dux, Duchcov ? | Československo