technika | keramika se světlehnědou, tmavěhnědou a červenou lesklou glazurou |
rozměr | výška 19,5 cm, šířka 46 cm |
provenience | Československo |
1930-1960 | keramika se světlehnědou, tmavěhnědou a černou lesklou glazurou | socha ležící šelmy - rysa se vztyčenými slechy | výška 19,5 cm, šířka 46 cm |neznačeno | Royal Dux, Duchcov ? | Československo