technika | keramika s tmavou a červenou lesklou glazurou |
rozměr | výška 40 cm |
provenience | Československo |
60. léta minulého stol. | keramika s tmavou a červenou lesklou glazurou | výška 40 cm | období a styl výstava EXPO v Bruselu | socha klečící nahé dívky držící v ruce květ růže | značeno zespodu: vtlačená znojemská věž a nápis Keramia v trojúhelníku, made in Czechoslovakia, vtlačená čísla 32, 1501 | Morava, Znojmo