#138

Dívčí akt s růží | Znojmo, Keramia, styl Brusel

#138

Sochy a plastiky
314 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

keramika s tmavou a červenou lesklou glazurou
výška 40 cm
provenience
Československo

60. léta minulého stol. | keramika s tmavou a červenou lesklou glazurou | výška 40 cm | období a styl výstava EXPO v Bruselu | socha klečící nahé dívky držící v ruce květ růže | značeno zespodu: vtlačená znojemská věž a nápis Keramia v trojúhelníku, made in Czechoslovakia, vtlačená čísla 32, 1501 | Morava, Znojmo