technika | keramika s černou glazurou |
rozměr | výška 37 cm |
provenience | Československo |
60. léta minulého stol. | keramika s černou glazurou | výška 37 cm | období a styl EXPO v Bruselu | autor modelu Miloslav Smutný (1912-1989) | značeno zespodu: číslo 210, písmeno R (vtlačené) | keramické závdy Jihokera Bechyně | Československo