#139

Miloslav Smutný | Volavka, styl Brusel

#139

Sochy a plastiky
415 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

keramika s černou glazurou
výška 37 cm
provenience
Československo

60. léta minulého stol. | keramika s černou glazurou | výška 37 cm | období a styl EXPO v Bruselu | autor modelu Miloslav Smutný (1912-1989) | značeno zespodu: číslo 210, písmeno R (vtlačené) | keramické závdy Jihokera Bechyně | Československo