#141

Stříbrná odměrka na kávu s rukojetí | Finsko

#141

Stříbro a kov
219 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

stříbro, ryzost Ag 830/1000
celková hmotnost 24,11 gr, délka 13 cm
provenience
Finsko

2002 | leštěné stříbro, ryzost Ag 830/1000, celková hmotnost 24,11 gr, délka 13 cm | značeno: Hopea (finský název pro stříbro), 830 (ryzost), Ag - datace rok 2002, lev (Standard Mark) | rukojeť zdobená reliéfním ornamentem