technika | stříbro, ryzost Ag 830/1000 |
rozměr | celková hmotnost 24,11 gr, délka 13 cm |
provenience | Finsko |
2002 | leštěné stříbro, ryzost Ag 830/1000, celková hmotnost 24,11 gr, délka 13 cm | značeno: Hopea (finský název pro stříbro), 830 (ryzost), Ag - datace rok 2002, lev (Standard Mark) | rukojeť zdobená reliéfním ornamentem