#142

Šest masivních stříbrných lžiček

#142

Stříbro a kov
248 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

stříbro, ryzost Ag 800/1000
celková hmotnost 138,47 gr, délka 14,5 cm
provenience
Československo

1921-1928 | leštěné stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 138,47 gr, délka 14,5 cm | rukojeti zdobené postranními fazetami | značeno: mistrovská značka stříbrníka GM v obdélníku, hlava selky s číslem 3 (Československý punc z období 1921-1928) | Československo