technika | stříbro, ryzost Ag 800/1000 |
rozměr | celková hmotnost 138,47 gr, délka 14,5 cm |
provenience | Československo |
1921-1928 | leštěné stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 138,47 gr, délka 14,5 cm | rukojeti zdobené postranními fazetami | značeno: mistrovská značka stříbrníka GM v obdélníku, hlava selky s číslem 3 (Československý punc z období 1921-1928) | Československo