#143

Předkládací příbory | Dvě stříbrné vidlice a větší oválná lžíce

#143

Stříbro a kov
240 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

stříbro, ryzost Ag 800/1000
celková hmotnost 176,94 gr, délka lžíce 21 cm, délka vidlice 18 cm
provenience
Československo

1929-1941 | masivní leštěné stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 176,94 gr, délka lžíce 21 cm, délka vidlice 18 cm | rukojeti vějířovitě zakončené, zdobené postranními fazetami | značeno slovenské trojvrší s dvouramenným křížem, československý punc z období 1929-1941, s číslem 5, ryzost 800, mistrovská značka F. N. v oválu | Československo