technika | stříbro, ryzost Ag 800/1000 |
rozměr | celková hmotnost 176,94 gr, délka lžíce 21 cm, délka vidlice 18 cm |
provenience | Československo |
1929-1941 | masivní leštěné stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 176,94 gr, délka lžíce 21 cm, délka vidlice 18 cm | rukojeti vějířovitě zakončené, zdobené postranními fazetami | značeno slovenské trojvrší s dvouramenným křížem, československý punc z období 1929-1941, s číslem 5, ryzost 800, mistrovská značka F. N. v oválu | Československo