technika | stříbro, ryzost Ag 800/1000 |
rozměr | celková hmotnost 101,97 gr, délka 20 cm a 18 cm, luxusní tmavě modrá etue 23 x 11, 5 cm |
provenience | Československo |
1921-1929 | masivní leštěné a gravírované stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 101,97 gr, délka 20 cm a 18 cm | v horní části zdobeno gravírovaným ornamentem a orámováním. Rukojeti trojúhelníkovitě zakončené s postranními fazetami, na zadní části rukojeti gravírovaný monogram H | značeno: hlava selky s číslem 3 (československý punc z období 1921-1929, číslo 3 ryzost 800), nečitelná mistrovská značka | luxusní tmavě modrá etue 23 x 11, 5 cm | Československo