#145

Stříbrný příbor na salát v kazetě | Alexandr Sturm | Vídeň

#145

Stříbro a kov
323 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

stříbro, ryzost Ag 800/1000
celková hmotnost 217,60 gr, délka 23,5 cm
provenience
Československo

1900-1922 | leštěné masivní stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 217,60 gr, délka 23,5 cm | jedna lžíce oválná, druhá lžíce s hroty na servírování salátu, rukojeti trojúhelníkově zakončené s postranními zakulacenými fazetami, vzadu na rukojeti gravírovaný splétaný monogram | značeno: hlava Diany s písmenem A a číslem 3, Vídeňský rakousko-uherský punc platný v období 1866-1922, značka výrobce čtyřlístek, Silberwarenfabrik Alexandr Sturm, Vídeň založeno roku 1882 | luxusní tmavě modrá kazeta