technika | stříbro, ryzost Ag 800/1000 |
rozměr | celková hmotnost 217,60 gr, délka 23,5 cm |
provenience | Československo |
1900-1922 | leštěné masivní stříbro, ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 217,60 gr, délka 23,5 cm | jedna lžíce oválná, druhá lžíce s hroty na servírování salátu, rukojeti trojúhelníkově zakončené s postranními zakulacenými fazetami, vzadu na rukojeti gravírovaný splétaný monogram | značeno: hlava Diany s písmenem A a číslem 3, Vídeňský rakousko-uherský punc platný v období 1866-1922, značka výrobce čtyřlístek, Silberwarenfabrik Alexandr Sturm, Vídeň založeno roku 1882 | luxusní tmavě modrá kazeta