technika | stříbro o ryzosti Ag 800/1000, bílý kov, lakované dřevo |
rozměr | délka 87 cm |
provenience | Vídeň |
1894-1900 | Vídeň | stříbro o ryzosti Ag 800/1000, bílý kov, lakované dřevo | délka 87 cm | dřevěná hůlka s lakem napodobujícím tmavý mramor, ve spodní části prstenec z bílého kovu, stříbrný úchyt (zakončení) hole ze stříbra | obloukovitě tvarovaný, zdobený reliéfním neorenesančním ornamentálním dekorem lvích hlav, florálními prvky (rozvilin s úponky), kartuší | značeno: vídeńským rakousko-uherským puncem (hlava psa, číslo 3, písmeno A), mistrovskou značkou EH. | Eduard Hajek (Hayek)