#149

Secesní postříbřený podnos s dvěma miskami

#149

Stříbro a kov
247 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

stříbrný kov, dřevo, čiré sklo
výška 18,5 cm, šířka 31 cm
provenience
Německo

1903-1910 | stříbrný kov, dřevo, čiré sklo | období a styl německá secese | výška 18,5 cm, šířka 31 cm | podnos s klenutým úchytem, v horní části s držadlem z černého (ebenového) dřeva, dvě čtvercové misky z bezbarvého skla zdobené broušenými čočkami a svislými broušenými linkami, na dvou místech (v horní hraně) mírně poškozené | značeno vespod podnosu: firemní značka WMF z období 1903-1910 (kráčející pštros, písmena WMF, G ve šrafovaném oválu) Württembergische Metallwarenfabrik, Geislingen | Německo