#151

Mahagonové pouzdro s nožem na dopisy a nůžkami

#151

Stříbro a kov
265 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

mahagonové dřevo, mosaz, bílý kov
délka 32,5 cm
provenience
Indie

minulé století | Indie | mahagonové dřevo, mosaz, bílý kov | délka 32,5 cm | pouzdro a držadlo nože zdobeno reliéfní řezbou, na jedné straně číselná stupnice pravítka | značeno: papírovým štítkem se jménem výrobce Eastern Arts corp. New Delphi, India