#152

Velký závěsný oválný tác s reliéfním holandským výjevem z krčmy ze 17. stol.

#152

Stříbro a kov
222 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

patinovaná měď
rozměr 52,5 x 72 cm
provenience
Evropa

1870-1930 | Evropa | patinovaná měď | rozměr 52,5 x 72 cm | centrální větší figurální reliéfní scéna s postavami v krčmě ve stylu holandských žánrových námětů na obrazech ze 17. století | plochý okraj zdobený menšími náměty řemeslníků větrného mlýna | z tlačeného a tepaného silného měděného plechu