technika | patinovaná měď |
rozměr | rozměr 52,5 x 72 cm |
provenience | Evropa |
1870-1930 | Evropa | patinovaná měď | rozměr 52,5 x 72 cm | centrální větší figurální reliéfní scéna s postavami v krčmě ve stylu holandských žánrových námětů na obrazech ze 17. století | plochý okraj zdobený menšími náměty řemeslníků větrného mlýna | z tlačeného a tepaného silného měděného plechu