#153

Ruská šperkovnice s tradičním vzorem na mosazném opláštění

#153

Stříbro a kov
273 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

patinovaná mosaz, dřevo, sklo
výška 20 cm, šířka 16 cm
provenience
Rusko

1880-1920 | Rusko | patinovaná mosaz, dřevo, sklo | výška 20 cm, šířka 16 cm | šperkovnice či pokladnice ve tvaru archy, zdobená reliéfním tlačeným a tepaným ornamentem, na mosazném plášti motivy pravoslavných kostelů, stromů, květin, medailonu, srdcí a skleněných korálků, odklopné víko na pantu, v horní části malé odklopné víčko zdobené skleněnými korálky a okem | neznačeno