#154

Bronzová secesní miska s dívčím aktem

#154

Stříbro a kov
1 limit
277 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
20. 10. 2021 19:00

leštěný a patinovaný bronz
rozměr 20 x 11 cm
provenience
Střední Evropa

minulé století | Střední Evropa | leštěný a patinovaný bronz | rozměr 20 x 11 cm | v secesním stylu | reliéf nahé ležící dívky ve vlnách