#157

Kalamář z černého onyxu, mosazi a skla

#157

Stříbro a kov
291 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

černý onyx či onyxové černé sklo, bezbarvé broušené sklo, mosaz
výška 14 cm, šířka 13 cm, hloubka 18,5 cm
provenience
Střední Evropa

1900-1930 | Střední Evropa | černý onyx či onyxové černé sklo, bezbarvé broušené sklo, mosaz | výška 14 cm, šířka 13 cm, hloubka 18,5 cm | kalamář a zadní přihrádka na dopisy a dopisní papíry, v přední části odkladač na psací potřeby | historizující klasicistní styl konce 19. století | mosazný stojánek a mosazný štítek kalamáře zdobené reliéfními vavřínovými věnci, medailony, granulací |