#160

Váza s kartušemi | Arita

Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
Váza s kartušemi | Arita
#160

Váza s kartušemi | Arita

Asia
212 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílý, malovaný a zlacený porcelán
výška 25 cm
provenience
Japonsko

1880-1910 | bílý, malovaný a zlacený porcelán | výška 25 cm | váza válcovitého tvaru, centrální malované náměty s podzimními motivy v kobaltových kartuších, kartuše oddělené pásy chryzantém | malba kobaltem pod polevou, emaily na zlaté polevě | Arita, Japonsko