technika | bílý, malovaný a zlacený porcelán |
rozměr | výška 25 cm |
provenience | Japonsko |
1880-1910 | bílý, malovaný a zlacený porcelán | výška 25 cm | váza válcovitého tvaru, centrální malované náměty s podzimními motivy v kobaltových kartuších, kartuše oddělené pásy chryzantém | malba kobaltem pod polevou, emaily na zlaté polevě | Arita, Japonsko