technika | bílý, malovaný a zlacený porcelán |
rozměr | výška 45,5 cm |
provenience | Japonsko |
1880-1910 | bílý, malovaný a zlacený porcelán | výška 45,5 cm | váza klasického kónického tvaru, malba kobaltem pod polevou a emaily na zlatě a polevě, kobaltem orámované kartuše s motivy skalek a žardiniér, oddělené pásy rozvilin s květy a s motivy perel | Arita, Japonsko