#161

Větší váza s motivy skalek a žardiniér | Arita

#161

Asia
221 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílý, malovaný a zlacený porcelán
výška 45,5 cm
provenience
Japonsko

1880-1910 | bílý, malovaný a zlacený porcelán | výška 45,5 cm | váza klasického kónického tvaru, malba kobaltem pod polevou a emaily na zlatě a polevě, kobaltem orámované kartuše s motivy skalek a žardiniér, oddělené pásy rozvilin s květy a s motivy perel | Arita, Japonsko