technika | hedvábí a malba na ručním papíře |
rozměr | výška postavy 27 cm, rám 41 x 25,5 cm |
provenience | Čína |
1900-1910 | Čína | hedvábí a malba na ručním papíře | výška postavy 27 cm, rám 41 x 25,5 cm | čínská lidová práce | začátek minulého století