#164

Vojenský hodnostář s mečem

Vojenský hodnostář s mečem
Vojenský hodnostář s mečem
Vojenský hodnostář s mečem
Vojenský hodnostář s mečem
Vojenský hodnostář s mečem
#164

Vojenský hodnostář s mečem

Asia
220 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

hedvábí a malba na ručním papíře
výška postavy 27 cm, rám 41 x 25,5 cm
provenience
Čína

1900-1910 | Čína | hedvábí a malba na ručním papíře | výška postavy 27 cm, rám 41 x 25,5 cm | čínská lidová práce | začátek minulého století