#167

Malá zelená vázička s květinami a smaltem

#167

Asia
201 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

mosaz, barevný email, malba
výška 10,5 cm
provenience
Čína

minulé století | Čína | mosaz, barevný email, malba | výška 10,5 cm | na zeleném fondu s jemným ornamentem velké a malé růžové květiny - chryzantémy s lístky a stonky