technika | mosaz, barevný email, malba |
rozměr | výška 10,5 cm |
provenience | Čína |
minulé století | Čína | mosaz, barevný email, malba | výška 10,5 cm | na zeleném fondu s jemným ornamentem velké a malé růžové květiny - chryzantémy s lístky a stonky