technika | zlacený bronz, skleněné kryty žárovek - svíčky |
rozměr | výška 86 cm, šířka 62 cm |
provenience | Evropa |
1840-1870 | Evropa | zlacený bronz, skleněné kryty žárovek - svíčky | výška 86 cm, šířka 62 cm | šest vodorovných a klenutých ramen, každé držící dvě misky s tulejkami na svíčkové žárovky, lustr zdobený reliéfním ornamentem, prořezávaným dekorem gilošováním, chybí dva lotosové květy na stropní rozetě, původně plynový, nově elektrifikovaný, funkční