#171

Neorenesanční historizující lustr ze zlaceného bronzu

#171

Lights
215 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

zlacený bronz, skleněné kryty žárovek - svíčky
výška 86 cm, šířka 62 cm
provenience
Evropa

1840-1870 | Evropa | zlacený bronz, skleněné kryty žárovek - svíčky | výška 86 cm, šířka 62 cm | šest vodorovných a klenutých ramen, každé držící dvě misky s tulejkami na svíčkové žárovky, lustr zdobený reliéfním ornamentem, prořezávaným dekorem gilošováním, chybí dva lotosové květy na stropní rozetě, původně plynový, nově elektrifikovaný, funkční