#172

Bronzový lustr raně barokního tvaru

#172

Lights
1 limit
244 zobrazení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
20. 10. 2021 19:00

patinovaný a leštěný bronz
výška 120 cm, šířka 80 cm
provenience
Evropa

1800-1860 | Evropa | patinovaný a leštěný bronz | výška 120 cm, šířka 80 cm | lustr v historizujícím stylu 19. století | osm esovitě tvarovaných zdobných ramen s ornamentem úponků, nesoucích misky s tulejkou na kryt žárovky ve tvaru svíčky, spodní rozeta ve tvaru mušle, spodní a horní váza klasicistního tvaru, čtyři masivní zdobené řetězy se stropnicí