technika | patinovaný a leštěný bronz |
rozměr | výška 120 cm, šířka 80 cm |
provenience | Evropa |
1800-1860 | Evropa | patinovaný a leštěný bronz | výška 120 cm, šířka 80 cm | lustr v historizujícím stylu 19. století | osm esovitě tvarovaných zdobných ramen s ornamentem úponků, nesoucích misky s tulejkou na kryt žárovky ve tvaru svíčky, spodní rozeta ve tvaru mušle, spodní a horní váza klasicistního tvaru, čtyři masivní zdobené řetězy se stropnicí