technika | dřevo, zlacení |
provenience | Čechy |
1880-1930 | Čechy | rám zdobený v rozích reliéfním barokním ornamentem, vnitřní zakulacené lišty, jedna s červenou linkou | rozměr vnitřní 66,5 x 61,5 cm (rozměr vnější 84,5 x 80 cm) | drobné oděrky na rámu