#18

Jarmila Zábranská Sychrová | Svačina v zahradě

#18

352 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

olej na plátně
39,5 x 50,5 cm (celkový rozměr 53,5 x 64 cm)

1944 | Čechy | olej na plátně | 39,5 x 50,5 cm (celkový rozměr 53,5 x 64 cm) | signováno vpravo dole s datací 44 | vzadu na napínacím rámu přípis: Zábranská - Svačina v zahradě, olej, vzadu na plátně č. katalogu 32 | originální profilovaný rám s tmavě zelenou patinou