technika | olej na plátně |
rozměr | 39,5 x 50,5 cm (celkový rozměr 53,5 x 64 cm) |
1944 | Čechy | olej na plátně | 39,5 x 50,5 cm (celkový rozměr 53,5 x 64 cm) | signováno vpravo dole s datací 44 | vzadu na napínacím rámu přípis: Zábranská - Svačina v zahradě, olej, vzadu na plátně č. katalogu 32 | originální profilovaný rám s tmavě zelenou patinou