#185

Rám s řezanými rohy a světlou patinou na zlatém podkladu

#185

Frames
212 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

dřevo, zlacení, patina
vnitřní rozměr 33 x 35,5 cm, vnější rozměr 45,5 x 48,5 cm
provenience
Čechy

1910-1940 | Čechy | dřevo, řezba, zlacení | vnitřní rozměr 33 x 35,5 cm, vnější rozměr 45,5 x 48,5 cm | rám zdoben jemnou reliéfní ruční řezbou v rozích, na zlatém fondu světle bílá až šedivá autorská patina | drobné oděrky na rámu