technika | dřevo, zlacení, patina |
rozměr | vnitřní rozměr 33 x 35,5 cm, vnější rozměr 45,5 x 48,5 cm |
provenience | Čechy |
1910-1940 | Čechy | dřevo, řezba, zlacení | vnitřní rozměr 33 x 35,5 cm, vnější rozměr 45,5 x 48,5 cm | rám zdoben jemnou reliéfní ruční řezbou v rozích, na zlatém fondu světle bílá až šedivá autorská patina | drobné oděrky na rámu