technika | dřevo, zlacení, lak |
rozměr | celkové rozměry: 49 x 43 cm, 49 x 41 cm, 34,5 x 47 cm, 33,5 x 46 cm, 37,5 x 30,5 cm, vnitřní rozměry: 41 x 34,5 cm, 40,5 x 34,5 cm, 26 x 38 cm, 25,5 x 37,5 cm, 32,5 x 25,5 cm |
provenience | Čechy |
1890-1940 | Čechy | dřevo, lak | rámy s černě lakovaným leštěným povrchem a zlatými vnitřními linkami | rámy s drobnými oděrkami | celkové rozměry: 49 x 43 cm, 49 x 41 cm, 34,5 x 47 cm, 33,5 x 46 cm, 37,5 x 30,5 cm, vnitřní rozměry: 41 x 34,5 cm, 40,5 x 34,5 cm, 26 x 38 cm, 25,5 x 37,5 cm, 32,5 x 25,5 cm