#186

Pět černě lakovaných rámů

Pět černě lakovaných rámů
Pět černě lakovaných rámů
Pět černě lakovaných rámů
Pět černě lakovaných rámů
Pět černě lakovaných rámů
Pět černě lakovaných rámů
Pět černě lakovaných rámů
#186

Pět černě lakovaných rámů

Frames
1 limit
226 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
20. 10. 2021 19:00

dřevo, zlacení, lak
celkové rozměry: 49 x 43 cm, 49 x 41 cm, 34,5 x 47 cm, 33,5 x 46 cm, 37,5 x 30,5 cm, vnitřní rozměry: 41 x 34,5 cm, 40,5 x 34,5 cm, 26 x 38 cm, 25,5 x 37,5 cm, 32,5 x 25,5 cm
provenience
Čechy

1890-1940 | Čechy | dřevo, lak | rámy s černě lakovaným leštěným povrchem a zlatými vnitřními linkami | rámy s drobnými oděrkami | celkové rozměry: 49 x 43 cm, 49 x 41 cm, 34,5 x 47 cm, 33,5 x 46 cm, 37,5 x 30,5 cm, vnitřní rozměry: 41 x 34,5 cm, 40,5 x 34,5 cm, 26 x 38 cm, 25,5 x 37,5 cm, 32,5 x 25,5 cm