#35

Radomír Kolář (1924 - 1993) | Překážkové dostihy

#35

Kresby a malby
240 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

akvarel a tuš na papíře
výřez pasparty 36,5 x 49,5 cm (celkový rozměr 70,5 x 59,5 cm)

akvarel a tuš na papíře | výřez pasparty 36,5 x 49,5 cm (celkový rozměr 70,5 x 59,5 cm) | signováno vpravo dole, datováno 1961 | patinovaný světlý rám s červenou linkou a šedivou lištou a sklem