technika | akvarel a tuš na papíře |
rozměr | výřez pasparty 36,5 x 49,5 cm (celkový rozměr 70,5 x 59,5 cm) |
akvarel a tuš na papíře | výřez pasparty 36,5 x 49,5 cm (celkový rozměr 70,5 x 59,5 cm) | signováno vpravo dole, datováno 1961 | patinovaný světlý rám s červenou linkou a šedivou lištou a sklem