technika | kresba tužkou na papíře |
rozměr | 35,5 x 26,5 cm (celkový rozměr 58,5 x 47,5 cm) |
1926 | kresba tužkou na papíře | 35,5 x 26,5 cm (celkový rozměr 58,5 x 47,5 cm) | signováno vpravo dole, datováno 2.5.1926 | hnědý žíhaný rám s paspartou a sklem