#38

Emanuel Frinta (1896 - 1970) | Schoulený dívčí akt zezadu

#38

Kresby a malby
314 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

kresba tužkou na papíře
35,5 x 26,5 cm (celkový rozměr 58,5 x 47,5 cm)

1926 | kresba tužkou na papíře | 35,5 x 26,5 cm (celkový rozměr 58,5 x 47,5 cm) | signováno vpravo dole, datováno 2.5.1926 | hnědý žíhaný rám s paspartou a sklem