technika | akvarel a tuš na papíře |
rozměr | výřez pasparty 29 x 23 cm (celkový rozměr 51,5 x 44,5 cm) |
akvarel a tuš na papíře | výřez pasparty 29 x 23 cm (celkový rozměr 51,5 x 44,5 cm) | signováno nečitelně vlevo dole | zelenočerný novodobý rám s paspartou a sklem, v dolním pravém rohu poškozený