#41

Kavalír s dámou v květinovém zákoutí

#41

Kresby a malby
261 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

akvarel a tuš na papíře
výřez pasparty 29 x 23 cm (celkový rozměr 51,5 x 44,5 cm)

akvarel a tuš na papíře | výřez pasparty 29 x 23 cm (celkový rozměr 51,5 x 44,5 cm) | signováno nečitelně vlevo dole | zelenočerný novodobý rám s paspartou a sklem, v dolním pravém rohu poškozený