#43

Emilian Schrabal
(1895 – 1954)

železniční motiv

Emilián Schrabal (1895-1954) | Parní lokomotiva - železniční motiv
#43

Emilian Schrabal
(1895 – 1954)

železniční motiv

Kresby a malby
354 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
20. 10. 2021 19:00

akvarelem kolorovaná kresba tuší / papír
výřez pasparty 22,7 x 15,6 cm (celkový rozměr 36,2 x 26,2 cm)
signováno vpravo dole perem

ca 1940 | akvarelem kolorovaná kresba tuší | výřez pasparty 22,7 x 15,6 cm (celkový rozměr 36,2 x 26,2 cm) | signováno vpravo dole perem | pasparta, sklo, rám