technika | akvarelem kolorovaná kresba tuší / papír |
rozměr | výřez pasparty 22,7 x 15,6 cm (celkový rozměr 36,2 x 26,2 cm) |
signatura | signováno vpravo dole perem |
ca 1940 | akvarelem kolorovaná kresba tuší | výřez pasparty 22,7 x 15,6 cm (celkový rozměr 36,2 x 26,2 cm) | signováno vpravo dole perem | pasparta, sklo, rám